یکی از مهم ترین دلایل برای کوتاه کردن موی حیوانات خانگی، بهبودی است که در دمای بدن، سلامت پوست و روحیه حیوانات ایجاد می شود. شستشو و اصلاح حیوانات خانگی یکی از اولین مسولیت‌های صاحبان آن ها، برای نگهداری از حیوانات خانگی است. با وجود آنکه کارهای آرایشی و شستشوی حیوانات را می توانید در منزل هم انجام دهید اما مراجعه به کلینیک شستشوی سگ و گربه، ضامن سلامتی حیوانات شماست. کلینیک دامپزشکی فرشته ارائه دهنده خدمات آرایشی و بهداشتی برای حیوانات خانگی در شمال تهران است که مجهز به بزرگترین آرایشگاه حیوانات خانگی در تهران است. به جرات می توان گفت که کلینیک فرشته بهترین آرایشگاه سگ در تهران است که برای شستشوي سگ نیز پیشنهاد می شود. همچنین اگر به یک مرکز شستشوی گربه در تهران نیاز دارید، ما در کنارتان هستیم.

مزایای مراجعه به کلینیک شستشوی سگ و گربه

بسیاری از حیوانات از فرایند شستشو و آب ترس دارن البته این ترس با میزان تربیت پذیری آن حیوانات ارتباط مستقیم دارد. این ترس در خشک کردن آن ها هم می تواند اتفاق بیوفتد و اگر حیوان خانگی خود را به خوبی خشک نکنید و بدن حیوان دارای نم باشد با حرکت کردن در جاهای کثیف و آلوده تمامی آن کثیفی ها را به خود جذب می کند.

مدرن ترین سالن آرایش و شستشوی حیوانات خانگی در کلینیک دامپزشکی فرشته، خدماتی مانند شستشوی جرب سگ، شستشوی سگ خانگی در محل، ارايش سگ و … ارائه می دهد. با خیال آسوده حیوانات خود را به تیم متخصص ما تحویل دهید تا تیم حرفه ای ما با بهره گیری از بهترین تجهیزات روز دنیا و با مناسبترین روش شستشوی سگ، تمیزی و سلامت را برای سگ خانگی تان ارمغان آورد.

خدمات سالن آرایش حیوانات کلینیک فرشته

در سریع ترین زمان

انجام خدمات آرایش و شستشو در سریعترین زمان

تیم متخصص

دارای تیم متخصص با تجربه و حرفه ای

سالن مجهز

دارای سالن مجهز با بهترین امکانات مدرن

شستشوی با کیفیت

شستشو با بهترین کیفیت

مدل دادن به مو

خدمات آرایش و مدل دادن به مو

کوتاه کردن مو

خدمات آرایش و کوتاهی مو

برای شستشو و آرایش حیوان خانگی خود باید به معتبرترین مراکز شستشو و آرایش حیوانات خانگی مراجعه کنید. در این مرکز، ضمن انجام خدمات شناسنامه حیوانات و برگه سلامت آنها به شما ارائه داده می شود و می توانید از واکسینه شدن آنها مطمئن شوید. کلینیک فرشته، شرایطی فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید با اطمینان خاطر حیوانات خانگی سالم و اصیل را داشته باشید و از مشاوره های کامل برای انجام خدمات حیوانات خانگی بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت خدمات مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

Call Now Button
× ارتباط 24 ساعته در واتساپ