کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه

توجه به بهداشت دهان و دندان حیوانات خانگی در سلامت شان تاثیر گذار است. بیماری های دهان و دندان حیوانات خانگی، اختلالاتی در تغذیه شان ایجاد می کند و سبب ضعف، لاغری و ناتوانی این حیوانات می شود.

بیماری های لثه در سگ و گربه که از شایع ترین بیماری های این حیوانات است، ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. این بیماری ها می تواند منجر به مشکلاتی مانند بوی بد دهان، افتادن دندان و یا از کار افتادن کبد و کلیه‌ها شود، به همین دلیل درمان به موقع آن، بسیار اهمیت دارد. امروزه با گستردگی علم دامپزشکی و توسعه تجهیزات در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان حیوانات، امکان درمان این بیماری ها وجود دارد. بنابراین در صورت بروز مشکلات دهان و دندان در حیوانات خانگی و یا حتی برای پیشگیری از این بیماری های می توانید به مراکز دندانپزشكي حيوانات مجهز و مطمئن مراجعه کنید.

blank
blank

چرا کلینیک دامپزشکی فرشته؟

در معاینه دهانی حیوانات خانگی توسط دامپزشکان کلینیک فرشته، مشکلاتی مانند پلاک، تجمع جرم و رسوب، التهاب لثه، بیماری‌های پریودنتال، دندان‌های شکسته و آبسه‌ها بررسی می شود. پس از معاینه در صورت نیاز، درمان حیوان خانگی تان با سرعت و دقت بالا، انجام می گیرد.

بخش دندانپزشکی کلینیک دامپزشکی فرشته مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دندانپزشکی است و کلیه امور ترمیمی و ریشه دندان، عصب کشی، پروتوزهای دندانی، رادیوگرافی فک و دندان، ترمیم شکستگی ها، جرم گیری همچنین رفع بیماریهای لثه و بر طرف کردن بوی بد دهان حیوانات خانگی زیر نظر تیم متخصص با بیهوشی استنشاقی سگ و گربه انجام می پذیرد. بخش دندانپزشکی کلینیک فرشته مجهز به یونیت دندانپزشکی و دستگاه های جرم گیری، اولتراسونیک و کلیه تجهیزات تخصصی جهت جراحی های فک، دندان، و لثه است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دامپزشکی فرشته با خیالی آسوده از خدمات دندانپزشکی حیوانات برای درمان حیوانات خانگی خود استفاده کنید.

تجهیزات کلینیک فرشته برای دندانپزشکی

  • تیم متخصص

  • سالن مجهز

  • مجهز به یونیت مدرن دندانپزشکی

  • دارای دستگاه جرم گیری دندان

  • کیفیت بالای خدمات

  • استفاده از مواد اولیه دندانپزشکی درجه یک

blank

برای خدمات جراحی حیوان خانگی خود باید به معتبرترین مراکز جراحی حیوانات خانگی مراجعه کنید. در این مرکز، ضمن انجام خدمات شناسنامه حیوانات و برگه سلامت آنها به شما ارائه داده می شود و می توانید از واکسینه شدن آنها مطمئن شوید. کلینیک فرشته، شرایطی فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید با اطمینان خاطر حیوانات خانگی سالم و اصیل را داشته باشید و از مشاوره های کامل برای انجام خدمات حیوانات خانگی بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت خدمات مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

Call Now Button