کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه

توجه به بهداشت دهان و دندان حیوانات خانگی در سلامت شان تاثیر گذار است. بیماری های دهان و دندان حیوانات خانگی، اختلالاتی در تغذیه شان ایجاد می کند و سبب ضعف، لاغری و ناتوانی این حیوانات می شود.

بیماری های لثه در سگ و گربه که از شایع ترین بیماری های این حیوانات است، ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. این بیماری ها می تواند منجر به مشکلاتی مانند بوی بد دهان، افتادن دندان و یا از کار افتادن کبد و کلیه‌ها شود، به همین دلیل درمان به موقع آن، بسیار اهمیت دارد. امروزه با گستردگی علم دامپزشکی و توسعه تجهیزات در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان حیوانات، امکان درمان این بیماری ها وجود دارد. بنابراین در صورت بروز مشکلات دهان و دندان در حیوانات خانگی و یا حتی برای پیشگیری از این بیماری های می توانید به مراکز دندانپزشكي حيوانات مجهز و مطمئن مراجعه کنید.

چرا کلینیک دامپزشکی فرشته؟

در معاینه دهانی حیوانات خانگی توسط دامپزشکان کلینیک فرشته، مشکلاتی مانند پلاک، تجمع جرم و رسوب، التهاب لثه، بیماری‌های پریودنتال، دندان‌های شکسته و آبسه‌ها بررسی می شود. پس از معاینه در صورت نیاز، درمان حیوان خانگی تان با سرعت و دقت بالا، انجام می گیرد.

بخش دندانپزشکی کلینیک دامپزشکی فرشته مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دندانپزشکی است و کلیه امور ترمیمی و ریشه دندان، عصب کشی، پروتوزهای دندانی، رادیوگرافی فک و دندان، ترمیم شکستگی ها، جرم گیری همچنین رفع بیماریهای لثه و بر طرف کردن بوی بد دهان حیوانات خانگی زیر نظر تیم متخصص با بیهوشی استنشاقی سگ و گربه انجام می پذیرد. بخش دندانپزشکی کلینیک فرشته مجهز به یونیت دندانپزشکی و دستگاه های جرم گیری، اولتراسونیک و کلیه تجهیزات تخصصی جهت جراحی های فک، دندان، و لثه است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دامپزشکی فرشته با خیالی آسوده از خدمات دندانپزشکی حیوانات برای درمان حیوانات خانگی خود استفاده کنید.

تجهیزات کلینیک فرشته برای دندانپزشکی

  • تیم متخصص

  • سالن مجهز

  • مجهز به یونیت مدرن دندانپزشکی

  • دارای دستگاه جرم گیری دندان

  • کیفیت بالای خدمات

  • استفاده از مواد اولیه دندانپزشکی درجه یک

برای خدمات جراحی حیوان خانگی خود باید به معتبرترین مراکز جراحی حیوانات خانگی مراجعه کنید. در این مرکز، ضمن انجام خدمات شناسنامه حیوانات و برگه سلامت آنها به شما ارائه داده می شود و می توانید از واکسینه شدن آنها مطمئن شوید. کلینیک فرشته، شرایطی فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید با اطمینان خاطر حیوانات خانگی سالم و اصیل را داشته باشید و از مشاوره های کامل برای انجام خدمات حیوانات خانگی بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت خدمات مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

Call Now Button
× ارتباط 24 ساعته در واتساپ