واکسیناسیون و ویزیت حیوانات خانگی در منزل

کلینیک دامپزشکی فرشته ارائه دهنده بهترین خدمات واکسیناسیون و بهداشت و سلامت برای حیوانات خانگی است. واکسن ‌های مختلفی برای بیماری ‌های مختلف موجود است که از مهمترین آنها باید به واکسن سه گانه گربه و واکسن هشت گانه سگ اشاره نمود. واکسیناسیون حیوانات خانگی، یک رویه یا فرآیند است که دارای ریسک و منافع مخصوص به خود می‌باشد و می‌بایست برای تمام حیوانات خانگی انجام شود. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دامپزشکی فرشته خدمات واکسیناسیون حیوانات خود را با بهترین کیفیت ممکن و خیالی آسوده انجام دهید.

برنامه واکسیناسیون حیوانات خانگی

واکسیناسیون حیوانات خانگی مانند سگ وگربه تنها برای سلامت این حیوانات خانگی نیست. با واکسیناسیون و درمان ضد انگلی حیوانات خانگی هم سلامت این حیوانات دوست داشتنی و هم سلامت همه افرادی که با آنها در تماس هستند، تامین می شود. واکسن های اصلی و مهم در واکسیناسیون حیوان خانگی براساس خطر قرار گرفتن در معرض بیماری، شدت و نوع بیماری و امکان انتقال بیماری از حیوان به انسان دسته بندی می‌شوند. واکسن‌هایی که برای پاروویروس (Parvovirus) سگ، کبد، هپاتیت کبدی و هاری وجود دارد واکسن‌های اصلی سگ ها هستند. واکسن های پانلوکوپنی، کلسی ویروس کولیکی، ویروس نوع I هرپس نوع (رینوتراکیت) و هاری، واکسن های اصلی گربه ها هستند.شما می توانید با مراجعه به کلینیک دامپزشکی فرشته در کنار باخبر شدن از میزان سلامت حیوان خود برنامه دقیق واکسیناسیون حیوان خانگی خود را از دامپزشکان برتر ایران تهیه کنید. تمامی خدمات واکسیناسیون حیوان خود را در کلینیک دامپزشکی فرشته با خیالی آسوده انجام دهید.

برای خدمات جراحی حیوان خانگی خود باید به معتبرترین مراکز جراحی حیوانات خانگی مراجعه کنید. در این مرکز، ضمن انجام خدمات شناسنامه حیوانات و برگه سلامت آنها به شما ارائه داده می شود و می توانید از واکسینه شدن آنها مطمئن شوید. کلینیک فرشته، شرایطی فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید با اطمینان خاطر حیوانات خانگی سالم و اصیل را داشته باشید و از مشاوره های کامل برای انجام خدمات حیوانات خانگی بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت خدمات مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

Call Now Button
× ارتباط 24 ساعته در واتساپ